Menu

Opisy gg

17/08/2007 - Internet, Komputery

Ale mam radochę ! Kochane google zdjęło mi przed chwilą filtr ze stronki z opisami do gadu gadu. Myślałem, że się nie doczekam bo trwało to prawie 4 miesiące. Mam nadzieję, że już będzie wszystko ok i ludzie będą sobie mogli ściągać najlepsze opisy do komunikatora gg za kompletna darmochę.

Tak naprawdę to sam nie wiem za co ta strona z statusami do gadu-gadu została przybanowana, ale najważniejsze jest , że jus wszystko działa. Zapraszam wszystkich którzy lubią zmieniać swoje opisy dla darmowego komunikatora gg i mieć oryginalne, inne niż wszyscy. Moja stronka ma najróżniejsze opisy gadu gadu i na pewno każdy kto szuka czegoś nowego to będzie miło zaskoczony.

Zawartość mojej bazy opisów do komunikatorów gadu-gadu jest naprawdę imponująca i cały czas staram się, aby było coraz więcej tych popularnych opisów. Oczywiście jest tam także możliwość komponowania własnych statusów w dowolnej formie. Dla tych, którzy lubią pozostawić po sobie ślad polecam dodanie swojego opisu gg i koniecznie podpisanie go żeby było wiadomo kto jest autorem. Jeśli już ktoś nasycił się tymi opisami gadu gadu to może sobie kliknąć w jakiś link w lewej kolumnie i na przykład pooglądać najładniejsze dziewczyny.