Menu

Import z Chin

21/11/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Na allegro pełno jest nieprzyzwoicie taniego towaru. Skąd ludzie handlujący na allegro biorą towar, szczególnie elektronikę?
Większość elektroniki dostępnej na allegro pochodzi z jednego kraju – Chińskiej Republiki Ludowej. Najważniejsza informacja jest taka, że każdy może zająć się bardzo zyskowną działalnością pt. „import z Chin”. Nie trzeba być przedsiębiorcą, ani mieć dużego doświadczenia. Importować może każdy kto ma kilkadziesiąt dolarów – oczywiście na własny użytek. Aby import z Chin był zyskowny i można było z tego wyżyć trzeba zainwestować większe pieniądze, co najmniej dziesięć tysięcy dolarów.
Serwis internetowy wsparcie.biz jest skierowany właśnie do osób, które chcą importować towary z Chin na własny użytek. Przedstawione są tam oferty różnych Chińskich producentów – to pomoże w kalkulacji, bądź też pozwoli uzmysłowić jaką marże mają handlarze z Allegro – jest to cenna informacja gdy mamy w zwyczaju targowanie się. Przy imporcie z Chin nasuwa się wątpliwość – jak duża fabryka może ze mną rozmawiać, ja chcę kupić parę sztuk towaru. Jest i na to sposób. Żeby Chińczycy chcieli rozmawiać z osobą prywatną trzeba podać się za dużego importera, który najpierw chce sprowadzić próbki. Ale o tych i innych trickach dowiecie się ze strony.

Tagi: ,