Strona główna > Komputery

Wielu informatyków prowadzi lub też zastanawia się nad otwarciem swojej własnej działalności (więcej…)
Opublikowane w kategorii Komputery

Zawarte tagi:
 

Zasoby internetu

gry dla dzieciW internecie dziś znaleźć można praktycznie wszystko. Ba, nie tylko znaleźć, ale i kupić, sprzedać, wymienić czy po prostu oddać. Jeśli tylko choć trochę jesteśmy „obcykani” w poruszaniu się po tym wirtualnym świecie, to bez trudu znajdziemy tutaj, to co w danej chwili akurat nas interesuje. Mało tego, możemy, ku uciesze większości internautów, pograć sobie w wolnej chwili w jakieś darmowe gry internetowe, które nie tylko okazują się być doskonałym zapychaczem czasu, ale i miłą formą zrelaksowania się. I tutaj, jakże pomocne są wszelkie rodzaju strony oferujące gry dla dzieci, na które, bez wstydu przyznajemy – wchodzimy najczęściej. Dlaczego gry dla dzieci, zapytacie? Ano właśnie, dlatego, iż to właśnie tutaj znajdziemy szereg gier podzielonych na różne kategorie. I tak, możemy zagrać sobie w zarabiankę, czy malowankę, grę logiczną czy też gry wojenne, które tworzone z myślą o dzieciach są w pełni bezpieczne i przyjazne. A to z kolei, pozwala nam z czystym sumieniem pozostawić naszych milusińskich przed monitorem naszego komputera. Tym bardziej, że jak udowodniono, gry internetowe wpływają pozytywnie na emocjonalny i intelektualny rozwój małego gracza.
Opublikowane w kategorii Internet, Komputery

Zawarte tagi:
 

Siła sieci

Siła internetu to nie tylko ogromna ilość informacji, do których dostęp możemy uzyskać niemal natychmiast, niezależnie od tego, gdzie fizycznie ulokowany jest przechowujący je serwer. Siłą internetu to przede wszystkim jego interaktywność i możliwość tworzenia treści oraz komunikowania się między ludźmi. O fakcie tym nie trzeba przekonywać nikogo, komu znane są takie hasła jak „blogowania” czy „serwis społecznościowy”. I to właśnie te fenomeny stanowią w ogromnym stopniu o zmianach jakie zaszły w ostatnich latach na rynku reklamy. Gdyby nie one to cały internetowy marketing i reklama sprowadzałyby się do korzystania z sieci na zasadzie analogii do wcześniej wykorzystywanych mediów czyli prostego umieszczania opatrzonych atrakcyjną grafiką haseł reklamowych i dbania o to, aby internauci natykali się na nie jak najczęściej. (więcej…)
Opublikowane w kategorii Internet, Komputery

 

Wiemy, co robimy

Komputery stały się już praktycznie nieodzowne w naszym życiu, nawet jeśli wydaje nam się, że doskonale poradzilibyśmy sobie bez domowego peceta i ciągłego surfowania w internecie (a to tylko tak się nam wydaje), to i tak nie dalibyśmy rady egzystować, bez komputera w pracy, bez komputera w silniku naszego samochodu, bez komputera sterujące systemem ruchu miejskiego, bez … wymieniać można by tu długo, a wniosek jest tylko jeden. Komputery stały się już podstawą egzystowania naszej cywilizacji. (więcej…)
Opublikowane w kategorii Internet, Komputery

 

Internet i gry komputerowe są ze sobą powiązana tak silnie, że w dzisiejszych czasach już mało kóry rodzic wyobraża sobie świat, w którym nie mógłby posłużyć się podłączonym do sieci komputerem niczym darmową niańką dla swojego dziecka.

(więcej…)
Opublikowane w kategorii Internet, Komputery, Rozrywka

Strona 1 z 812345...Ostatnia »