Menu

Monitory komputerowe

29/02/2008 - Komputery

Monitory komputerowe

 

Monitory komputerowe dostępne dziś na rynku dzielą się na dwie główne grupy…

Obecnie monitory CTR zostały wyparte z rynku przez monitory LCD.

Monitory – co warto wiedzieć…

Monitory komputerowe mają różne przekątne ekranu, rozdzielczość ekranu, różne współczynniki kontrastu, różną ilość wyświetlanych kolorów… dlatego warto się zastanowić się przed zakupem takiego monitora, do czego urządzenie ma nam służyć i wybrać najbardziej odpowiednie dla naszych potrzeb parametry. Inne monitory sprawdzają się na biurku grafika, inne w banku czy na poczcie. Monitory świetnie nadające się do pracy głównie w trybie tekstowym nie zadowolą na przykład graczy komputerowych, którzy mają zupełnie inne wymagania, co do takiego sprzętu, etc. Wszystko wedle potrzeb…

Jakiej marki monitory wybierać?

Monitory LG – wyróżnienie za jakość

Monitory LG spełniają najwyższe wymagania w zakresie technologii, stylistyki i komfortu. Monitory LG można wybierać spośród szerokiej oferty monitorów LCD oraz kineskopowych. W testach czasopisma „Komputer Świat” monitory LG dostały wyróżnienie w kategorii „jakość”, za bardzo dobrą jakość obrazu i dużą wygodę obsługi. Cena, za jaką można nabyć monitory LG to około 550 do 2500 PLN.

Monitory Samsung – chętnie kupowane

Monitory Samsung były najchętniej kupowane przez konsumentów na rynku polskim w 2006 roku, ze względu na dobrą jakość i bezpieczeństwo. Firma stawia na ciągły rozwój, poprzez badanie potrzeb konsumentów i innowacyjne rozwiązania techniczne, dlatego monitory Samsung i inne produkty tej marki są niezwykle cenione na rynku. Monitory Samsung dostępne są w cenie od 550 aż do 5500 złotych.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]