Menu

Oni też czekają na prezenty świąteczne

22/11/2007 - Rozrywka

Oni też czekają na prezenty świąteczne

Prezenty świąteczne to jeden z najmilszych aspektów drugiej połowy grudnia. Lubimy je dostawać i zwykle także lubimy je dawać… pamiętajmy zatem, że na prezenty świąteczne czekają także ci, którym nie do końca powiodło się w życiu… i że naszym jednym drobnym gestem możemy sprawić bardzo wiele radości…

Jeśli nasze dziecko wyrosło już z niektórych swoich zabawek, a nie są one zniszczone – nie wyrzucajmy ich. Zapakujmy w ładną torbę czy pudełko i zróbmy prezenty świąteczne dla dzieci z domów dziecka.

Jeżeli mamy w domu książki, do których już nie zajrzymy, nie oddawajmy ich na makulaturę. Można również z nich zrobić miłe prezenty świąteczne i zanieść je na przykład do domu opieki, w którym starsi samotni ludzie nie tylko chętnie je poczytają, ale z pewnością ucieszą się z upominku.

Być może zalegają nam w szafach stare koce, kołdry, niepotrzebne poduszki… nie trzymajmy ich – zróbmy „prezenty świąteczne” bezdomnym zwierzakom i zanieśmy to do schroniska. Tam czekają na takie rzeczy, aby mieć czym ocieplić budy na zimę… Psiaki będą mniej marzły. To tak niewiele wymagający od nas gest… a przynosi mnóstwo satysfakcji…

Mając środki finansowe i odrobinę czasu, warto również pochodzić po Sieci i stąd wybrać kilka oryginalnych, symbolicznych drobiazgów dla przyjaciół, znajomych z pracy czy nawet sąsiadów. Takie prezenty świąteczne, choćby to były naprawdę drobne rzeczy, jak na przykład zabawny magnes na lodówkę, czy świeca o ciekawym kształcie na świąteczny stół… sprawiają wielką frajdę.


Internauci twierdzą, że po oryginalne prezenty z całego świata najlepiej wchodzić na ebay. Jest tam specjalna wyszukiwarka prezentów, która pomaga znaleźć coś wyjątkowego i dla dziewczyny, i dla chłopaka, dla żony, męża, dzieci, rodziców, dziadków, przyjaciół, a nawet znajomych z pracy.

http://prezenty.ebay.pl to tutaj

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz