Menu

Prezenty dla babci i dziadka

27/07/2007 - Biznes , Ekonomia , Pieniądze

Okazje do wręczania prezentów swoim bliskim są praktycznie w każdym miesiącu. W styczniu obchodzi się na przykład dzień babci i dzień dziadka. Od kiedy urodził nam się syn, musimy z żoną wymyślać prezenty jeszcze na te dni (na razie co synek jest jeszcze za mały, żeby samemu chociażby coś narysować). Stwierdziliśmy, że cóż może być przyjemniejszym upominkiem dla dziadków z tej okazji niż jakiś drobiazg, który będzie przypominał im o ich ukochanym wnuku.

Zaczęliśmy więc sprawdzać ofertę tzw. prezentów spersonalizowanych. Szybko trafiliśmy na propozycje kubków ze zdjęciem, kalendarzy ze zdjęciem, puzzli itp. Postanowiliśmy jednak poszukać bardziej oryginalnych upominków. I instynkt nas nie zawiódł. Natrafiliśmy na sklepik internetowy, który oferował dużo różnych prezentów na zamówienie. W szczególności można było zamówić obrazki ze zdjęciem, a także różnego rodzaju kuferki i skrzynie ze zdjęciem. Najciekawsze, że nie są to zwykłe zdjęcia naklejane na deskę, czy skrzynię. Zdjęcie wysłane pocztą elektroniczną jest specjalną techniką nanoszone na podłoże. Całość była dodatkowo zdobiona. Końcowy efekty, który zobaczyliśmy po kilku dniach, był naprawdę świetny. Byliśmy przekonani, że taki prezenty się spodobają. Dodatkowo zamówiliśmy specjalne dedykacje na odwrocie zakupionych obrazków.

Zgodnie z naszymi przewidywania, prezenty bardzo się podobały naszym rodzicom. Za każdym razem, kiedy do nich przyjeżdżamy widzimy, że obrazki wiszą na ścianie. To chyba najelpszy dowód, że z upominkami na dzień babci i dzień dziadka trafiliśmy w dziesiątkę.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]