Menu

Optymalizacja stron

09/07/2007 - Internet

Wyszukiwarki internetowe, jak dowodzą badania to w ponad 90% przypadków pierwsze miejsce, z którego internauci rozpoczynają swoją podróż po internecie. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. W internecie codziennie przybywa miliony, jeśli nie miliardy nowych stron internetowych. Wśród tych stron istnieją te mniej jak i te bardziej cenne, wybrać te godne polecenia pomogą nam właśnie wyszukiwarki.

Jak trafić do wyszukiwarki i być w niej wysoko? Analizując najnowsze badania, wynika, że jedynie nie wielki ułamek internautów zagląda na kolejne strony wyników wyszukiwania – większość, znajduje ciekawą treść już na pierwszej stronie – w „top10”. Dlatego też warto, aby nasza strona znalazła się właśnie w tych pierwszych, dziesięciu wynikach. Jak to zrobić? Odpowiedzią jest optymalizacja i pozycjonowanie.

Na pozycjonowanie składa się kilkanaście czynników, które razem pozwalają osiągnąć sukces – jakim, w tym przypadku są właśnie wysokie pozycje. Między innymi tymi czynnościami są odpowiednia optymalizacja kodu strony internetowej, oraz stworzenie sieci linków do domeny. Osobom nie znającym się na tym, a chcącym zaistnieć na popularne słowa kluczowe, polecamy skorzystanie z usług osób zawodowo zajmujących się pozycjonowaniem i optymalizacją.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]