Menu

Konkursy

08/08/2010 - Rozrywka

Które konkursy są najlepsze? Oczywiście te, które wygrywamy albo przynajmniej mamy dużą szansę wygrać. Im mniej osób o nim wie, tym oczywiście większa szansa na wygraną. Bodajże jeden z najpopularniejszych polskich dzienników, która poza ogólnopolskim wydaniem ma także dodatek regionalny, w którym co piątek ogłaszane są konkursy.

Osoby, które jako pierwsze wyślą smsa pod podany numer telefonu wygrywają bilety: do kina, do teatru, na koncert czy w jakieś inne kulturalne miejsce. Jak dla mnie to dobry pomysł, bo pozwala szerzyć w społeczeństwie kulturę, no i jeśli się wygra to za niewielkie pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z osobą towarzyszącą do kina czy teatru. Także różne stacje radiowe ogłaszają co jakiś czas konkursy z dużymi pieniędzmi do wygrania. Wystarczy zadzwonić pod wskazany numer i niekiedy nie trzeba nawet odpowiadać na pytanie, aby wygrać markowe perfumy, kolację w ekskluzywnej restauracji czy bilet wstępu na drogą imprezę w modnym klubie.

Kiedyś udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Wprawdzie trzeba było trochę poszperać w internecie, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jednak radość w wygranej była wielka. Nigdy potem już mi się nie udało powtórzyć tego małego sukcesu.
Ale w jakieś rozgłośni radiowej też coś wygrałam. Wprawdzie to koleżanka mi napisała smsem prawidłową odpowiedź i poprosiła, żebym zadzwoniła, bo ona już wykorzystała swoją szansę, ale biletami się podzieliłyśmy. Także konkursy internetowe mogą dam pozwolić wygrać ciekawe nagrody. Jeżeli wysłanie maila jest darmowe lub sms konkursowy niewiele kosztuje, może warto spróbować. Kto wie do kogo się szczęście uśmiechnie. Może właśnie do nas?

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz