Menu

Biuro matrymonialne Serenada – korzystanie z ofert

27/11/2007 - Rozrywka

Biura matrymonialne opracowują i gromadzą oferty matrymonialne w celu przedstawiania ich klientom swojego biura. Wartość i atrakcyjność ofert świadczy o dobrej pracy i prężności biura. Czym oferty atrakcyjniejsze, tym biuro matrymonialne może liczyć na sukcesy w kojarzeniu par.

Korzystanie z ofert to przywilej członkow biura. W praktyce tylko oni mogą otrzymywać katalogi lub pojedyńcze oferty matrymonialne partnerów lub partnerek. Zdarzają się przypadki, że zgłaszający się do biura matrymonialnego, bez członkostwa, chce uzyskać dane teleadresowe klientów. Biuro matrymonialne Serenada nie usostępnia takich danych bowiem obowiązuje nas dyskrecja i ustawa o ochronie danych osobowych. Aby otrzymać pełny profil klienta, trzeba spełnić nasze wymagania zawarte w regulaminie i zasadach działania.

Klientem naszego Biura udostępniamy oferty na miejscu w siedzibie Biura Serenada (Ustka i Piastów k/Warszawy), drogą internetową oraz listownie. Wybór przesyłania ofert jest dowolny, zgodnie z życzeniem klienta. W naszych statystykach, korzystanie z ofert wygląda to następująco: 50% przez internet, 40% listownie i 10% w siedzibach Biura. Nasi klienci otrzymują biuletyny ofert, z których samodzielnie wybierają odpowiednie oferty. Nie mamy żadnych ograniczeń co do ilości ofert. Każda pani lub pan może kontaktować się i umawiać się na randki lub spotkania matrymonialne z wieloma osobami. W razie braku szczęścia w zawarciu trwałej znajomości, nasi klienci otrzymują nowe oferty. Członkostwo w biurze trwa 10 miesięcy i oznacza to, że średnio raz w miesiącu mogą liczyć na nowe propozycje matrymonialne. Średnia kojarzenia par w Biurze Serenada to co 3-4 osoba w czasie członkostwa poznaje odpowiedniego partnera lub partnerkę. Ta średnia na tle innych biur matrymonialnych jest dobra, ale nie oznacza to na poprzestaniu naszych starań o lepsze rezultaty.

Dbamy o naszych klientów i zapraszamy nowych, którzy pragną wygrać z samotnością. Polecamy więcej informacji o usługach oraz oferty krajowe i zagraniczne na stronie internetowej Biura.