Menu

Przyjazny Sklep plastyczny – Szał dla Plastyków

27/09/2007 - Kultura i sztuka

Chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sztuką ? Jesteś początkującym artystą szukającym artykułów plastycznych w przystępnej cenie. A może potrzebujesz artykułów najwyższej jakości renomowanych firm… Wstąp do „Szału”.

Sklep plastyczny „Szał dla Plastyków” istnieje od 1996 roku i mieści sie w Krakowie przy ulicy Pijarskiej 2. Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Jeśli jednak nie na rękę jest Ci wizyta w Krakowie możesz zrobić zakupy bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym. Oferta sklepu internetowego jest systematycznie powiększana a ilość artykułów sprawia że na realizacje zamówienia nie trzeba długo czekać.

W ofercie sklepu znajdują się tylko atestowane i dopuszczone do sprzedaży na terenie Polski artykuły plastyczne renomowanych światowych firm takich jak Royal Talens, Talens Polska, Maimerii, Kolibri, Derwent oraz Winsor & Newton, Reeves i wielu, wielu innych. W sklepie kupić można wszystko co potrzebne jest w pracowni każdego artysty, począwszy od różnego rodzaju farb, przez palety i sztalugi malarskie, podobrazia po profesjonalne materiały konserwatorskie i pozłotnicze.

Gdy już masz namalowany obraz (korzystając z zakupionych „Szale” artykułów) potrzebujesz go oprawić tak aby dobrze się on prezentował. Sklep służy pomocą prowadząc profesjonalną oprawę obrazów.

Wstąp do „Szału dla Plastyków” a przekonasz się co to znaczy „najlepszy sklep plastyczny”

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]