Strona główna > Zdrowie , uroda

Testy ciążoweObserwując ludzi i ich pęd do pracy , a szczególnie do pieniędzy zastanawiam się, czy mają czas na normalne życie. (więcej…)




Opublikowane w kategorii Zdrowie , uroda

Zdawać by się mogło, że miłośnicy kwiatów w okresie zimy nie mają nic do roboty, bo przecież cały ogród pokryty jest śniegiem. Tymczasem zima to odpowiedni czas, żeby zacząć myśleć o nadchodzącej wiośnie. Można nie tylko pobielić drzewa w ogrodzie, jeśli pogoda na to pozwoli, ale i zacząć uprawę niektórych roślin czy warzyw po prostu w domu. (więcej…)




Opublikowane w kategorii Zdrowie , uroda

Zawarte tagi:
 

O chorobach panujących w Egipcie, na które cierpią turyści mówi się więcej niż o piramidach. Jest to zdecydowanie „antyreklama” tego regionu turystycznego. (więcej…)




Opublikowane w kategorii Turystyka, Zdrowie , uroda

Zawarte tagi:
 

Coraz częściej wykonywane są operacje plastyczne. Coraz więcej osób odwiedza także forum operacje plastyczne. Poprawiają się nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Do tego ostatnio doszły także osoby małoletnie, które najczęściej wykonują korektę nosa czy uszu. Kobiety natomiast najczęściej poddają się operacjom plastycznym ze względu na chęć ukrycia swojego wieku, chociaż ogromną rzeszę fanek mają operacje upiększające takie jak chociażby powiększenie biustu. (więcej…)




Opublikowane w kategorii Zdrowie , uroda

Zawarte tagi:
 

Etyczność w kwestii zarabiania pieniędzy na dzieciach można zmierzyć w kilku rozmaitych kategoriach. Po pierwsze wyróżnić tutaj należy sposoby uzyskiwania tego przychodu. Nie może się on odbywać w sposób nieuczciwy, poprzez wykorzystywanie łatwowierności dzieci oraz ich fizycznej słabości. Etyczność w handlu oznacza bowiem uczciwą sprzedaż towaru, którym kupujący jest szczerze zainteresowany.
(więcej…)




Opublikowane w kategorii Zdrowie , uroda

Strona 1 z 1312345...10...Ostatnia »