Strona główna > Elektronika

Dzięki stałej promocji internetowej można zauważyć na rynku wzrost sprzedaży lamp led. (więcej…)
Opublikowane w kategorii Elektronika, Internet

Zawarte tagi:
 

Ostatnio można spotkać coraz więcej reklam tego typu oświetlenia, efektem tego zjawiska jest wzrost sprzedaży oraz popularyzacja rozwiązań opartych na technologii led. (więcej…)
Opublikowane w kategorii Elektronika, Płatna reklama

Zawarte tagi:
 

Moda na gadżety to twór, który – wbrew temu co się wielu wydaje – jest znacznie starszy niż mania na zaskakujące drobiazgi powstała wraz wejściem na ekrany kin filmów o nieustraszonym, bystrym i uwodzicielskim dżentelmenie angielskim nazwiskiem Bond. James Bond.

(więcej…)
Opublikowane w kategorii Elektronika, Moda

Zawarte tagi:
 

Znów stałem się ofiarą jakiegoś komputerowego chochlika – tym razem poszedł mi dysk twardy i wszystkie zgromadzone na nim pliki. Pal licho sam dysk, był stary i niezbyt Duzy, kupie sobie nowy, dane jednak były cenne, musiałem więc zabrać się za odzyskiwanie danych. Niestety pech prześladował mnie dalej, odzyskiwanie danych domowym przemysłem okazało się raczej niemożliwe, musiałem zwrócić się do firmy, która to całe odzyskiwanie danych przeprowadza profesjonalnie i niby bardziej skutecznie. Ale nawet ci samozwańczy eksperci nic nie wskórali i przyszło mi pogodzić się ze smutnym faktem, że moje cenne zdjęcia , muzyka i inne dobroci pieczołowicie gromadzone przez ostatnie lata zniknęły bezpowrotnie. Eh, teraz przez miesiąc będę ściągał pliki z tor renta, a i tak nie odtworzę chociaż fragmentu kolekcji. Trzeba było nagrywa to wszystko na płyty, od teraz pewnie będę tak robił.
Opublikowane w kategorii Elektronika

 

Współcześnie w supermarketach da się znaleźć coraz to nowocześniejsze aparaty cyfrowe. Technika cyfrowa jest w dzisiejszych czasach na tyle profesjonalna, że aparat cyfrowy dorównuje lustrzance na film, bo o kompaktach na film nie warto przypominać. (więcej…)
Opublikowane w kategorii Elektronika

 
Strona 1 z 512345